Hakkımızda

MVB İnşaat Müh. Mim. San. Tic. Ltd. Şti. 2013 yılında inşaat mühendisi Mehmet Volkan Bulut tarafından Ankara'da kurulmuştur. Konut, ofis, endüstri ve sanayi tesisleri, ticari binalar, çevre düzenlemesi , proje tasarımı, mühendislik hizmetleri, keşif, metraj ve danışmanlık alanlarında anahtar teslim hizmet vermektedir. Şirketimiz, müşterilerimizin taleplerini, proje tasarımından anahtar teslimine kadar her aşamada, güncel teknoloji , süreç yönetimi, mühendislik çözümleri, detaycı mimari bakış açısıyla, gereksinimler doğrultusunda hayata geçirmektedir. Müşterilerimizin gereksinimleri ne büyüklükte olursa olsun, taahhüt ettiğimiz her projemizde bilgi birikimimizi, disiplinimizi, kalitemizi, akıllı maliyet çözümleri ve titizlikle tamamlamaktayız.

 

 

Misyonumuz

Misyonumuz; uzmanlık, güven, dürüstlük ve kalite prensiplerine bağlı profesyonel kadromuzla gerçekleştirilen projelerle ülke ekonomisine katkıda bulunmak; yenilikçi yüzümüz ışığında, çağdaş teknolojiyi müşterilerimizle buluşturarak müşterilerimizin memnuniyet maximizasyonunu sağlamak; etik değerlere sıkı sıkıya bağlı iş disiplini ile gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek her projede MVB İnşaat ayrıcalığını yansıtmaktır.

 

 

Vizyonumuz

Vizyonumuz, mühendislik bilgi birikiminin sağladığı kalite avantajı ile yükselen şirketimizin uluslararası platformda da farklılığını yansıtması; dünya standartlarındaki mühendislik tekniklerini ve estetik mimari çözümlerini içeren projeleriyle ihtiyaç sahipleri tarafından ilk akla gelen kuruluşlardan biri haline gelmesi ve bu günden çok daha iyi bir yarını müşteri memnuniyeti odaklı oluşturarak sektörde lider kuruluşlar arasında yer almaktır.